Opinie

Co Klienci mówią o współpracy ze mną

Podczas życia zawodowego każdy może mieć potrzebę zweryfikowania skuteczności swoich działań nie tylko przez pryzmat celów osiąganych w firmie, ale również metod/sposobów, w jaki osiągamy te cele. Do skutecznego rozwoju potrzebujemy inspiracji, uświadomienia sobie luk w naszych kompetencjach i możliwości otwartej rozmowy o wątpliwościach. Współpraca z Martą Woźny-Tomczak pozwoliła mi spojrzeć na moją pracę i na siebie samego z zewnątrz. Przekazana przez Nią wiedza wymagała pracy własnej, zaangażowania i utrwalenia, ale w efekcie zyskałem możliwość skutecznego działania w nowych obszarach. Marta dała się poznać jako osoba merytoryczna, rzeczowa, dobrze zorganizowana. Prowadziła nasze spotkania w sposób zaplanowany i skuteczny. Z całym przekonaniem rekomenduję współpracę z firmą PERSONIA jako eksperta w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Managing Director | EDORADCA

Piotr Sowański

Piotr Sowański
Małgorzata Gwizdała

Cieszę się, że natknęłam się na Martę na swojej drodze zawodowej. Uczestniczyłam w webinarach, szkoleniach i indywidualnej sesji mentoringowej z Martą. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, z praktycznym doświadczeniem, świetną metodologią, z pomysłami na zaangażowanie grupy w warsztaty prowadzone online, z dużym poczuciem humoru i dystansem.


Jestem wdzięczna za wszystkie rady, wskazówki, informacje zwrotne i 'kopniaki motywacyjne', które otrzymałam od Marty. Czekam na więcej. :)


Polecam i jako partnera biznesowego i jako człowieka.

Małgorzata Gwizdała

Doradca Ubezpieczeniowy | Allianz

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że praca z Martą i Jej zespołem może przynieść tylko same dobre rzeczy i wymarzone efekty. I nic się nie pomyliłam. Ogrom wiedzy, olbrzymie zaangażowanie, fachowość, rzetelność, terminowość, słowność, masa empatii i tona dobrej energii to Marta i Personia. Jestem tak bardzo wdzięczna, że Marta stanęła na mojej zawodowej drodze i dzięki naszej pracy i olbrzymiej wierze utwierdziła mnie w tym, że mogę robić to, co sobie wymarzyłam. Dziękuję za poświęcony czas i gorąco namawiam do współpracy z Martą.

Specjalista ds. rekrutacji | Al.Capone

Aldona Dara

Aldona Dara
Małgorzata Kunc

Niedawno uczestniczyłam w prowadzonym przez Martę szkoleniu. Marta jest niezwykle otwartą i charyzmatyczną mówczynią, ciekawi, jest w ciągłej interakcji z publiką.


Przekazuje bardzo cenne wskazówki i swoją dużą wiedzę w lekki i niewymuszony sposób.


Na pewno przy najbliższej okazji dołączę do innej prelekcji prowadzonej przez Martę i wszystkim polecam spotkania z Nią. Można z nich wynieść ogrom informacji do wykorzystania nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym!

Małgorzata Kunc

Key Account Manager | LUX MED

Z Martą znamy się już wiele lat. Wiele też razem działaliśmy, dzięki czemu mogę polecić szkolenia i konsultacje (stacjonarnie i online), które prowadzi i w których licznie uczestniczyłem.


Podczas naszej współpracy Marta pomogła rozwinąć się mi i mojej karierze na wielu płaszczyznach (zarządzanie zespołem, budowanie autorytetu, komunikacja z zespołem, prowadzenie spotkań, motywowanie, planowanie strategiczne, współpraca zespołowa itp.)


Współpraca z Martą pomogła podnieść moje umiejętności na wyższy poziom. Serdecznie rekomenduję firmę Personia jako rzetelnego partnera na rynku doradczym / szkoleniowym oraz Martę jako trenera biznesu, doradcę i mentora.

Business Development Director | Lacroix City

Robert Sadowy

Robert Sadowy
Piotr Witek

Z firmą Personia i Martą współpracujemy nieprzerwanie w szerokim zakresie szkoleniowo – doradczym od 2019 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego sposobu prowadzenia szkoleń dla naszej ogólnopolskiej kadry menedżerów i specjalistów na różnych szczeblach. Szkoliliśmy się m.in. z delegowania i egzekwowania zadań, motywowania zespołu, radzenia sobie ze stresem, jak i tematów opracowywania strategii i elementów zarządzania projektami. Szkolenia z motywacji i nastawienia na realizację konkretnych celów spowodowały istotne zmiany w kulturze pracy naszych pracowników.


Korzystaliśmy także z usług rekrutacyjnych – zatrudnione za pośrednictwem osoby pracują do dziś i są lojalnymi, skutecznymi w działaniu pracownikami naszej firmy.


Entuzjazm, pasja i siła motywacji Marty Woźny-Tomczak są nieocenione w budowaniu naszej nowej kultury. Dzięki tej współpracy z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nasz zespół urósł w siłę, stał się bardziej efektywny w działaniu, lepiej komunikujący się i zaangażowany. Członkowie zespołu coraz częściej identyfikują się z firmą, biorą realną odpowiedzialność za swoją pracę i chcą się dalej doskonalić, także z kompetencji miękkich. Serdecznie rekomenduję firmę Personia Sp. z o.o. do współpracy na wielu szczeblach z zakresu HR i zarządzania. Ta współpraca przynosi realne wyniki.

Piotr Witek

Partner Zarządzający | Moore Polska

Korzystałam z usług Personii wielokrotnie – zarówno ze szkoleń dla pracowników, coachingu, jak i pomocy w ułożeniu procesu rekrutacyjnego w firmie. Za każdym razem nasze potrzeby były głęboko przeanalizowane a usługa świetnie do nich dopasowana. Polecam ze względu na elastyczność oraz ogromną wiedzę właścicielki z zakresu rekrutacji, umiejętności miękkich i sprzedaży.

Współwłaściciel | IN SPIRIO

Marta Marzec

Joanna Węglarz

Od kilku lat znam Personię i osobiście Martę. Zdanie, które według mnie krótko ją charakteryzuje to: wulkan energii utrzymany w ryzach profesjonalizmu :) Korzystałem dwukrotnie ze szkoleń prowadzonych przez zespół Personii. Za każdym razem strzał w dziesiątkę!

Paweł Jodczyk

Przedsiębiorca | Paul Academy

Paweł Jodczyk

Do Personii trafiłam z polecenia z jednej z grup HRowych i nie żałuje! Współpracuje z Martą i jej trenerami już od kilku lat. Przeprowadzili w mojej firmie szkolenia, coachingi, wspierali w tworzeniu strategii. Marta to wulkan energii, który zaraża optymizmem i chęcią do działania. Cieszę się, że możemy rozwijać firmę przy wsparciu takich partnerów biznesowych jak Personia!

HR Manager | GT Construction

Ewa Goss

Ewa Goss

Od dłuższego czasu korzystam z indywidualnych sesji mentoringowych z Martą i niezmiernie cenię jej konkretne porady oraz głęboką wiedzę na temat prowadzenia biznesu. Miałem również przyjemność uczestniczyć w jej szkoleniach, które zawsze dostarczały mi istotnych informacji i umiejętności. W mojej ocenie, dla osób, które stawiają pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu, startupu, lub po prostu chcą stawać się skuteczniejszymi liderami i lepiej zarządzać swoim zespołem i sobą, spotkania 1:1 z Martą są nieocenione.

Wojciech Drężek

AI Engineer

Wojciech Drężek

Skontaktuj się ze mną:

Marta Woźny-Tomczak | Psycholog biznesu, Mentor, Trener

Personia Sp. z o.o.

NIP: 5862341807

REGON: 382580441

IconIcon

ul. Lipowa 16B/6, 81-572 Gdynia

Copyright ©️2023 Marta Woźny-Tomczak

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności